Prezentacja EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Nauczyciele z grupy I Krasnale dziękują:

Rodzicom za udział  w uroczystości ,,Patriotyczne Śpiewanie Osiedla Sienkiewicza”
Mamie Olka za upominki( naklejki, notesy, pieczątki), które posłużyły jako nagrody oraz za artykuły higieniczne
Rodzicom Mai i  Marysi za przygotowanie prac plastycznych na konkurs pt,, Moja mała ojczyzna”
Rodzicom za wzbogacanie kącika przyrody
Rodzicom za pomoc w organizowaniu urodzin dzieci
Mamie Julka za obdarowanie dzieci z przedszkola puzzlami
Rodzicom za pomoc w dokarmianiu ptaków podczas zimy
Tacie Olka za przygotowanie spotkania nt. ,,Poznajemy pracę strażaka”
Tacie Huberta za spotkanie w ramach ,,Akademii UDT dla dzieci”
Rodzicom Huberta, Mai, Marysi , Adama za  udział w zbiórce karmy i  zabawek dla  ,,Fundacji Kotkowo”
Mamie Brunona za zaproszenie  do Hotelu Traugutta 3 i zaprezentowanie pracy   recepcjonisty, kelnera, kucharza
Rodzicom za udział w akcji charytatywnej ,, Zbieramy nakrętki Tomkowi”
Rodzicom za przygotowanie strojów do zabawy tanecznej z okazji obchodów tygodnia europejskiego ,,Europo jesteśmy z tobą”
Rodzicom za udział w akcji zbierania  baterii
Rodzicom za wyposażenie dzieci w niebieski elementy garderoby na obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu oraz w kolorowe skarpetki z okazji Dnia Osób z Zespołem Downa
Rodzicom za przygotowanie dzieci do wycieczki do ,,Ziołowego Zakątka” z okazji Dnia Dziecka oraz  zakończenia projektu ,,W krainie zmysłów”
Mamie Adama za pozyskanie partnerów na 8 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom
Mamie Adama za udział rodziców w 8 Białostockim tygodniu czytania dzieciom
Rodzicom za zgłoszenie   nominacji Ewy Rutkowskiej do tytułu Nauczyciel Przedszkola Roku organizowanego przez gazetę ,,Kurier poranny”
Mamie Piotra za przeprowadzenie spotkania nt. ,,Poznajemy prace farmaceuty”
Rodzicom za pomoc  w organizacji zakończenia roku przedszkolnego

Nauczyciele z grupy II Smoki dziękują:

Wszystkim rodzicom z grupy II- „Smoki” za wzbogacenie bazy materiałowej przedszkola
Babci Wiktorii za przeprowadzenie zajęć z dziećmi nt. zainteresowań i pracy zawodowej- 16.01.2019r.
Mamie Zosi za pieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka- 18.01.2019r.
Mamie Basi za pieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka- 18.01.2019r.
Mamie Martynki za udział w akcji charytatywnej dla Stowarzyszenia „Droga” w Białymstoku; pieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka- 18.01.2019r.
Mamie Aleksandra za udział w akcji charytatywnej dla Stowarzyszenia „Droga” w Białymstoku
Tacie Alicji za przeprowadzenie zajęć dla dzieci nt. pracy stomatologa-13.03.2019r.
Mamie Alicji za pieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka- 18.01.2019r.
Mamie Stanisława za przeprowadzenie zajęć dla dzieci nt. pracy przedstawiciela handlowego- 25.03.2019r.; przygotowanie mas plastycznych na Festyn Rodzinny- 4.06.2019r.
Mamie Wiktora za przybliżenie pracy kosmetyczki- zajęcia w gabinecie kosmetycznym- 17.06.2019r.
Mamie Poli za pieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka- 18.01.2019r.; dostarczenie francuskich rogalików- 20- 25.05. 2019r.- konkurs „Europo jesteśmy z tobą”
Mamie Mai za przekazanie do grupy II zabawek, gier, książek
Mamie Zuzi za zbiórka nakrętek; pieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka- 18.01.2019r.

Nauczyciele z grupy III Tygryski dziękują:

Mamie Alana S.za słodycze, gadżety
Mamie Makasymiliana za materiały papiernicze, gadżety, naklejki
Mamie Jana za książeczki, zabawki, gry
Mamie Gabriela P.za ołówki
Mamie Franciszka za działalność w trójce grupowej oraz art. papiernicze
Mamie Wojtka za działalność w trójce grupowej
Tacie Kazimierza za działalność w trójce grupowej

Nauczyciele z grupy VI Kacperki dziękują:

Wszystkim rodzicom za współpracę, wspieranie w akcjach organizowanych na terenie przedszkola oraz tworzenie życzliwej atmosfery w grupie