POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

Prezentacja EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ

 

tematyka-tygryskiZapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w PAŹDZIERNIKU. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci w tym miesiącu będą się uczyć.

Czytaj więcej
urodziny-dzieciW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Galeria będzie się powiększała o kolejne nowe zdjęcia. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu. Zapraszamy!

Czytaj więcej
wycieczka-policja-gr3W ramach preorientacji zawodowej grupa Tygryski odwiedziła komendę policji by poznać bliżej zawód policjanta. Dzieci dowiedziały się czym dokładnie zajmują się policjanci, jakiego sprzętu używają w swojej codziennej pracy. Ponadto nie zabrakło zabaw edukacyjnych i niespodzianek, które pomogły naszym przedszkolakom utrwalić zdobytą w trakcie wycieczki wiedzę.Serdecznie dziękujemy Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku za ciepłe przyjęcie, cenne informacje oraz moc atrakcji.  

Czytaj więcej
biblioteka-gr3Wycieczka do biblioteki          

Czytaj więcej
cku-gr3Wycieczka do Centrum Kształcenia Ustawicznego          

Czytaj więcej
strazakSpotkanie z tatą Maksa- poznanie zawodu strażaka          

Czytaj więcej