POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 

tematyka-krasnale Zapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w kwietniu. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci będą się uczyć w tym miesiącu.

Czytaj więcej
urodzinyW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Galeria będzie się powiększała o kolejne nowe zdjęcia. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu. Zapraszamy! 

Czytaj więcej
tata-hubertaSpotkanie w gr. I z tatą Huberta i innymi pracownikami nadzoru technicznego.        

Czytaj więcej
hokeistaSpotkanie w gr. I na jęz.angielskim z amerykańskim hokeistą.        

Czytaj więcej
chinczykGramy w Chińczyka na macie.          

Czytaj więcej
zawod-strazakaTato Olka opowiada o swojej pracy w zawodzie strażaka.        

Czytaj więcej
godzina-kodowaniaGodzina kodowania.          

Czytaj więcej
szkola-podst-gr1Ponownie odwiedziliśmy Szkołę Podstawową Nr 11.          

Czytaj więcej
muzeum-wojskaWizyta w Muzeum Wojska.          

Czytaj więcej
kodowanie-gr1Zabawy z wykorzystaniem kafli mistrzów kodowania.        

Czytaj więcej
wizytaw11-gr1Byliśmy na wycieczce w Szkole Podstawowej nr 11.Obejrzeliśmy budynek szkoły z zewnątrz i wspaniałe bawiliśmy się na placu zabaw.      

Czytaj więcej
nuzeum-rzezby-gr1Zwiedziliśmy Muzeum Rzeźby Alfons Karnego. Obejrzeliśmy bajkę o Żelazny wilku  i rysowaliśmy węglem jej zakończenie.      

Czytaj więcej
dzien-gluchych 26.09.2018r. - Spotkanie w gr.I z przedstawicielem Polskiego Związku Głuchych w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Głuchych i Języka Migowego.          

Czytaj więcej
dzienkropki18 września obchodziliśmy w naszej grupie Międzynarodowy Dzień Kropki. Pani Ewa przeczytała książkę P. Reynolds pt. Kropka. W parach układaliśmy krokowe puzzle. Graliśmy w matematyczną grę z kropkami i rysowaliśmy kropki kredkami pastelowy.      

Czytaj więcej