Prezentacja EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ

Jak uczyć dzieci bezpiecznego korzystania z nowych technologii? - pod tym hasłem upłynęła wizyta Mistrzów Kodowania w Przedszkolu Samorządowym Nr 26. Odwiedzili nas Mistrzowie Kodowania pani Iwona Brzózka-Złotnicka i pan Krzysztof Jaworski oraz pani Magdalena Olborska z firmy Samsung. Goście przeprowadzili bardzo ciekawe zajęcia w grupach starszaków. Spotkali się też z nauczycielami naszego przedszkola oraz z rodzicami. Otrzymaliśmy też specjalnie przygotowane dla rodziców "Rodzinne przewodniki po cyfrowym świecie". Zainteresowani rodzice mogą je odebrać w administracji naszego przedszkola.