Prezentacja EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ

Nasze koło teatralne "Przedszkolaki-Cudaki", pod opieką pani Agaty Karol i pani Agnieszki Jurkiewicz przygotowało piękne jasełka. Mali aktorzy zobrazowali historię Narodzenia Jezusa za pomocą gestów i symboli, przy towarzyszeniu muzyki i światła. Atrakcją przedstawienia było kolorowe oświetlenie zakupione dla naszej grupy teatralnej w ramach projektu "Kraina Zmysłów". Premiera spektaklu miała miejsce podczas przedszkolnego opłatka. Wszyscy widzowie gorąco oklaskiwali występ. Nasze przedszkolaki dały też specjalny występ dla rodziców, oraz dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 11, które odwiedziły nasze przedszkole.