POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

Prezentacja EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ

 

10 października miało miejsce uroczyste otwarcie pracowni "W krainie zmysłów" utworzonej w naszym przedszkolu w ramach projektu "W krainie zmysłów" dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Z tej okazji gościliśmy w naszej placówce przedstawicieli Urzędu Miasta, Kuratorium oświaty, Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz dyrektorów zaprzyjaźnionych placówek oświatowych. Pani dyrektor Beata Józwowicz powitała gości. Następnie przed zebranymi wystąpiły zespoły taneczne naszych starszaków pod opieką pań: Agaty Karol, Marzanny Zalewskiej i Agnieszki Jurkiewicz. Po występie nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i wszyscy zebrani mogli obejrzeć pomoce oraz wyposażenie gabinetu. Spotkanie zakończyło zwiedzanie naszego przedszkola.