POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

Prezentacja EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ

 

20 września 2018r. w ogrodzie przedszkolnym odbył się festyn rodzinny , którym uczciliśmy Dzień Przedszkolaka. Wszystkie dzieci i rodziców przywitała pani wicedyrektor Dorota Rożko, która następnie poprowadziła losowanie i rozdanie nagród w loterii zorganizowanej w ramach festynu.
Festyn rozpoczęły zabawy prowadzone przez animatorów z Fundacji Inny Świat Rodziny.
Uczestnicy mieli też do dyspozycji mnóstwo innych atrakcji:

  • Kącik sportowy (Przedszkoliada)
  • Stoisko policji z psem policyjnym
  • Konstrukcje z ciecierzycy i wykałaczek
  • Zabawy z masami plastycznymi (Sensoplastyka)
  • Stoisko patriotyczne
  • Stoisko kulinarne
  • Przejażdżki na kucykach
  • Dmuchaną zjeżdżalnię
  • Kącik fryzur i tatuaży