POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

Prezentacja EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ

 

Specjalnie dla Rodziców i Opiekunów naszych wychowanków powstała "Strefa Rodzica".  Chcemy w ten sposób umożliwić Państwu szybszy dostęp do istotnych informacji związanych z funkcjonowaniem przedszkola.To miejsce, w którym znajdą Państwo: porady, aktualny jadłospis, terminy konsultacji ze specjalistami, informacje o Radzie Rodziców. Prezentujemy tutaj aktualne dokumenty prawne przedszkola, adresy placówek z którymi współpracujemy oraz stron internetowych, które polecamy.

jadlospisW zakładce tej w każdy Poniedziałek będziemy informować o jadłospisie na cały tydzień. Zobaczcie co przedszkolaki będą jadły w tym tygodniu!
Czytaj więcej
akty-prawneZachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi w przedszkolu dokumentami regulującymi funkcjonowanie jednostki.
Czytaj więcej
article-42Dział "Przyznajemy Motylki" jest szczególnym miejscem, w którym wyróżniamy Rodziców przyznając Zielone Motylki. W ten sposób chcemy podziękować Rodzicom za współpracę z personelem oraz zaangażowanie i bezinteresowna pomoc na rzecz naszego przedszkola.
Czytaj więcej
konsultacje-ze-specjalistamiPrzedszkole oferuje swoim Rodzicom uczestnictwo w konsultacjach ze specjalistami. Na konsultacje i rozmowy mogą zgłaszać się Państwo zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zapraszamy do zapoznania się z terminami konsultacji.
Czytaj więcej
rrZapraszamy do zapoznania się z aktualnym składem Rady Rodziców wybranej na rok szkolny 2018/2019. Przedstawiamy również Plan Działania Rady Rodziców na obecny rok szkolny.
Czytaj więcej
oplatyDrodzy Rodzice przedszkole zapewnia dzieciom bezpłatne nauczanie w wymiarze 5 godzin dziennie w trakcie których realizowana jest podstawa programowa (od 8:00 do 13:00). Za każdą kolejną rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu należy dokonać opłaty w wysokości 1zł. Prosimy o terminowe wpłaty.
Czytaj więcej
placowki-wspierajaceDział zawiera spis placówek współpracujących z naszym przedszkolem.
Czytaj więcej
porady-dla-rodzicow"Porady dla Rodziców" to dział w którym będziemy prezentować artykuły będące wskazówkami, poradami dotyczącymi wychowania dzieci. Mamy nadzieję, że dzięki zamieszczonym informacjom przybliżymy wszystkim zainteresowanym świat dziecka. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
zaprzyjaznione-stronyTutaj będziemy zamieszczać odnośniki do polecanych przez nas stron www. Znajdą tu Państwo ciekawe propozycje dla swoich dzieci, które są w pełni bezpieczne, darmowe oraz wspierają wszechstronny rozwój dziecka.
Czytaj więcej